Powrót Roberta

włącz .

www.powrotroberta.pl ...

Wyniki rajdowe i powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 - mówi chyba wszystko. Początkowo strona www.powrotroberta.pl miała nieco inna tematykę - tylko i wyłącznie informacje dotyczące postępów (czasem były też informacje o niepowodzeniach) Roberta na drodze do zdrowia po pechowym wypadku w 2011 roku. Newsy pojawiały się tam bardzo rzadko, czasem nawet raz na parę tygodni. Nie ma co się dziwić autorowi bloga, gdyż wówczas w sieci nie było nic nowego, czas zatrzymał się na relacji z wypadku. Podawano jeszcze czasami informacje, co dzieje się z Robertem w szpitalu na zasadzie "Kubica przeżyje" albo "ręka Roberta nie ocaleje". Potem cisza.

Teraz jest całkiem inaczej, nie tylko dlatego że Robert powrócił do formy czy dlatego, że odnosi sukcesy, ale dlatego że ten blog jest tworzony prawdziwie przez kibica. Informacje czy dobre czy złe pojawiają się tu parę razy w tygodniu a w czasie trwania rajdu praktycznie non stop. Czasem zdarza się aktualizacja co niecałą minutę.

A komentarze?
Jest ich sporo, a Autor bloga pozwala na inteligentną wymianę poglądów:) Na podkreślenie zasługuje słowo „inteligentną” czyli godną przeczytania.

Zatem, drodzy kibice Roberta, jeśli szukacie miejsca, w którym:

  • znajdziecie mnóstwo rzetelnie i obiektywnie podawanych informacji o Robercie
  • w czasie rajdów: zapowiedzi, transmisji LIVE, międzyczasów, radio, filmów, artykułów i komentarzy
  • szukacie informacji, kiedy Robert powróci do Formuły 1?
  • i jesteście prawdziwymi kibicami Roberta?


Szczerze polecam to miejsce www.powrotroberta.pl

zobacz więcej >>